MFU0603FF00500P500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MFU0603FF00500P500
JLCPCB Part #
C3166537
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 32V 500mA 50A 0603 Disposable fuses ROHS