MDY3K6500Q
MFR.Part #
MDY3K6500Q
JLCPCB Part #
C1485649
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.65kΩ ±0.02% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS