MCY7K7000B
MFR.Part #
MCY7K7000B
JLCPCB Part #
C1484182
Description
-65℃~+175℃ 300mW 7.7kΩ ±0.1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS