MCX27K400B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCX27K400B
JLCPCB Part #
C1482135
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 27.4kΩ 300mW ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS