MCW0406MD9102BP100
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCW0406MD9102BP100
JLCPCB Part #
C1710630
Package
0406
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50V 91kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0406 Chip Resistor - Surface Mount ROHS