MCW0406MD1150BP100
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCW0406MD1150BP100
JLCPCB Part #
C4347378
Package
0406
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0406 Chip Resistor - Surface Mount ROHS