MCT0603MD1722BP100
MFR.Part #
MCT0603MD1722BP100
JLCPCB Part #
C4116227
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS