MCT06030D3242BP500
MFR.Part #
MCT06030D3242BP500
JLCPCB Part #
C4143402
Description
-55℃~+125℃ 100mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS