MCT06030D3240BPW00
MFR.Part #
MCT06030D3240BPW00
JLCPCB Part #
C4317959
Description
-55℃~+125℃ 100mW 324Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS