MCT06030D2490BP100
MFR.Part #
MCT06030D2490BP100
JLCPCB Part #
C4195201
Description
-55℃~+125℃ 100mW 249Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS