MCT06030D2431BP100
MFR.Part #
MCT06030D2431BP100
JLCPCB Part #
C3990550
Description
-55℃~+125℃ 100mW 2.43kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS