MCT06030D1130BP500
MFR.Part #
MCT06030D1130BP500
JLCPCB Part #
C2139860
Description
-55℃~+125℃ 100mW 113Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS