MCT06030C4421DP500
MFR.Part #
MCT06030C4421DP500
JLCPCB Part #
C4341152
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS