MCS04020D1183BE100
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCS04020D1183BE100
JLCPCB Part #
C1705261
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 118kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS