MCA1206MD7504BP100
MFR.Part #
MCA1206MD7504BP100
JLCPCB Part #
C4343121
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS