MCA12060D8259BP100
MFR.Part #
MCA12060D8259BP100
JLCPCB Part #
C1718376
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 82.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS