MCA12060D7872BP100
MFR.Part #
MCA12060D7872BP100
JLCPCB Part #
C4301452
Description
-55℃~+125℃ 250mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS