MCA12060D6981BP500
MFR.Part #
MCA12060D6981BP500
JLCPCB Part #
C4025356
Description
-55℃~+125℃ 250mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS