MCA12060D6120BP500
MFR.Part #
MCA12060D6120BP500
JLCPCB Part #
C4351887
Description
-55℃~+125℃ 250mW 612Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS