MCA12060D5762BP100
MFR.Part #
MCA12060D5762BP100
JLCPCB Part #
C4228695
Description
-55℃~+125℃ 250mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS