MCA12060D4871BP100
MFR.Part #
MCA12060D4871BP100
JLCPCB Part #
C3932399
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS