MCA12060D4421BP500
MFR.Part #
MCA12060D4421BP500
JLCPCB Part #
C4287810
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS