MCA12060D4002BP500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCA12060D4002BP500
JLCPCB Part #
C1711907
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 40kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS