MCA12060D3902BP100
MFR.Part #
MCA12060D3902BP100
JLCPCB Part #
C4194894
Description
-55℃~+125℃ 250mW 39kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS