MCA12060D2052BP100
MFR.Part #
MCA12060D2052BP100
JLCPCB Part #
C1718591
Description
-55℃~+125℃ 20.5kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS