MCA12060D1742BP500
MFR.Part #
MCA12060D1742BP500
JLCPCB Part #
C3925667
Description
-55℃~+125℃ 17.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS