MCA12060C6813FP500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCA12060C6813FP500
JLCPCB Part #
C6666235
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS