MBB02070D6040DRP00
MFR.Part #
MBB02070D6040DRP00
JLCPCB Part #
C1777716
Description
-55℃~+155℃ 600mW 604Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS