MBB02070D2262DC100
MFR.Part #
MBB02070D2262DC100
JLCPCB Part #
C1400097
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 600mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS