MBB02070D2209DRP00
MFR.Part #
MBB02070D2209DRP00
JLCPCB Part #
C1777738
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 600mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS