MBB02070C8204FCT00
MFR.Part #
MBB02070C8204FCT00
JLCPCB Part #
C3353287
Description
-55℃~+155℃ 600mW 8.2MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS