MBB02070C5238FRP00
MFR.Part #
MBB02070C5238FRP00
JLCPCB Part #
C3523953
Description
-55℃~+155℃ 5.23Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS