MBB02070C4758FCT00
MFR.Part #
MBB02070C4758FCT00
JLCPCB Part #
C3429756
Description
-55℃~+155℃ 4.75Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS