MBB02070C3907JRP00
MFR.Part #
MBB02070C3907JRP00
JLCPCB Part #
C1764509
Description
-55℃~+155℃ 390mΩ 600mW Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS