MBB02070C3249FRP00
MFR.Part #
MBB02070C3249FRP00
JLCPCB Part #
C1758586
Description
-55℃~+155℃ 32.4Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS