MBB02070C3009DC100
MFR.Part #
MBB02070C3009DC100
JLCPCB Part #
C1392861
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 600mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS