MBB02070C3001FCT00
MFR.Part #
MBB02070C3001FCT00
JLCPCB Part #
C3376713
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS