MBB02070C2772FC100
MFR.Part #
MBB02070C2772FC100
JLCPCB Part #
C1392554
Description
-55℃~+155℃ 27.7kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS