MBB02070C2490DCT00
MFR.Part #
MBB02070C2490DCT00
JLCPCB Part #
C3475920
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 600mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS