MBB02070C1983DCT00
MFR.Part #
MBB02070C1983DCT00
JLCPCB Part #
C1391093
Description
-55℃~+155℃ 198kΩ 600mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS