MBA02040D8702BCT00
MFR.Part #
MBA02040D8702BCT00
JLCPCB Part #
C1405882
Description
-55℃~+155℃ 400mW 87kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS