MBA02040D8250BC100
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MBA02040D8250BC100
JLCPCB Part #
C1405886
Package
Plugin,D1.6xL3.6mm
Description
-55℃~+155℃ 400mW 825Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS