MBA02040C9760FRP00
MFR.Part #
MBA02040C9760FRP00
JLCPCB Part #
C1757412
Description
-55℃~+155℃ 400mW 976Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS