MBA02040C5900FRP00
MFR.Part #
MBA02040C5900FRP00
JLCPCB Part #
C1757403
Description
-55℃~+155℃ 400mW 590Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS