MBA02040C5360FCT00
MFR.Part #
MBA02040C5360FCT00
JLCPCB Part #
C3384372
Description
-55℃~+155℃ 400mW 536Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS