MBA02040C4999DRP00
MFR.Part #
MBA02040C4999DRP00
JLCPCB Part #
C1777719
Description
-55℃~+155℃ 400mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS