MBA02040C3303FCT00
MFR.Part #
MBA02040C3303FCT00
JLCPCB Part #
C1380326
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS