MBA02040C2150FC100
MFR.Part #
MBA02040C2150FC100
JLCPCB Part #
C3423370
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS