MBA02040C1913DC100
MFR.Part #
MBA02040C1913DC100
JLCPCB Part #
C1400508
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 400mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS