MBA02040C1723DCT00
MFR.Part #
MBA02040C1723DCT00
JLCPCB Part #
C1398606
Description
-55℃~+155℃ 172kΩ 400mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS